خانه / نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی :

یخچال فریزر های ال جی در سه نوع یخچال فریزر دوقلو ال جی ، ساید بای ساید ال جی و یخچال فریزر بالا پایین ال جی در بازار وجود دارند که در آینده نام مدل ها ، کاتالوگ ها ، مقایسه دستگاهها با هم در قالب مقاله در اختیار شما مشتریان شرکت ال جی قرار خواهد گرفت. اما گروه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ال جی،تیمی مخصوص از بهترین تکنسین های یخچال فریزر و سیستم های برودتی در اختیار دارد که بطور شبانه روزی و ۲۴ ساعته آماده اعزام به منزل مشتری هستند.

قسمت نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی به علت حساسیت دستگاههای برودتی و به علت جلوگیری از فساد موادغذایی به صورت ۲۴ ساعته تلفنی مشاوره می دهد. جهت تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای سایدهای ال جی دانستن نکاتی ضروری است. ما در ذیل به دلیل بالا بردن سطح معلومات مشترکین شرکت ال جی دلیل یک سری از ایرادات رایج در یخچال های ال جی را ذکر می کنیم و امیدواریم بتواند به شما مشتریان کمک کند. البته این صرفا اطلاعات اولیه هست و برای تشخیص دقیق ایراد نیاز به اعزام تکنسین ضروری است.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

ایرادات رایج در یخچال های ال جی

۱- دلیل و علت گرم شدن یخچال ال جی :

این ایراد بیشتر به علت خرابی و فرمان ندادن برد یا از کار افتادن فن داخل یخچال می باشد البته در بعضی موارد می تواند به علت یخ زدن راه آب فریزر نیز باشد.

۲- دلیل گرم شدن داخل فریزر ال جی :

حتما ایراد از فن یا برد می باشد.در یخچال های ساید بای ساید اگر یخچال و فریزر همزمان گرم شوند ایراد می تواند از موتور دستگاه هم باشد.

۳- علت شل شدن مواد داخل فریزر ال جی :

علت این امر مربوط به گرم شدن داخل فریزر می شود که می تواند از سوختن فن،خرابی برد یا حتی درست عمل نکردن بعضی سنسورها باشد.

۴- علت و دلیل خاموش شدن ناگهانی دستگاه :

در این صورت ابتدا باید مسیربرق ورودی دستگاه اعم از تبدیل۳به۲ ،محافظ و سیم برق چک شود و سپس اگر سالم بود ایراد می تواند از برد الکترونیکی باشد.

۵- علت و دلیل سرو صدای زیاد دستگاه :

این ایراد قطعا یا از موتور و بدکارکردن موتور ناشی می شود یا از ایراد و گیرپاژبودن فن دستگاه یا فن موتور.

۶- علت برفک زدن فریزر ال جی :

معمولا به خاطر ورود هوا به محفظه داخل فریزر است و در برخی موارد ایراد از سنسور ها یا بر هم می تواند باشد.

۷- دلیل و علت یکسره کار کردن یخچال و فریزر :

این یعنی اینکه موتور بدون وقفه و استراحت مشغول کار است و در صورت ادامه روند ممکن است موتور بسوزد.دراین شرایط معمولا ایراد از رله ی اورلد موتور می باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

نکات ایمنی و نگه داری یخچال های ال جی

۱. در یخچال ال جی را به مدت طولانی باز نگذارید، چرا که رطوبت موجود در هوای خارج روی قسمت های سرد داخلی به صورت قطرات ریز می نشینند.

۲. داخل یخچال فریزر را با ماده ی پاک کننده ی شناخته شده ی مخصوص یا محلول ضعیف بی کربنات جوش شیرین تمیز کنید و با آب ولرم شست و شو دهید.

۳. دفترچه ی راهنمای یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی را به دقت مطالعه فرمایید.

۴. سرویس مرتب یخچال ال جی، احتمال بروز نقص و نیاز به تعویض زودتر از موعد آن را کاهش می دهد.

۵. قبل از هر تعمیری از یخچالتان پیش از اقدام به بررسی و تعمیر از جدا بودن دستگاه از برق اطمینان حاصل کنید.

۶. دقت کنید که یخچال ال جی تا حد امکان در سطح صاف و بدون شیب قرار داشته باشد (اکثرا آنها پایه های قابل تنظیم دارند) تا نجنبند و از جای خود تکان نخورند.

۷. در مدلهای خود-برفک زدا، سوراخ و کانال تخلیه را مرتبا بازدید کنید که همیشه تمیز باشند.

۸. دستورالعمل برفک زدائی را بخوانید. تنها بعضی از لوازم، برفک را به طور خودکار از بین می برند.

۹. تمام لاستیک های آب بند « در » را بررسی کنید. لاستیکهای ضعیف و پاره شده را سریعا عوض کنید.

۱۰. از جای دادن بیش از حد در قفسه ها در هر زمان بپرهیزید.

۱۱. به هنگام نگه داری مواد غذایی بودار، از ظروف دردار استفاده کنید.

۱۲. از قرار دادن وسیله ی برقی خیلی نزدیک به یک منبع حرارتی بپرهیزید.

۱۳. یخچال و فریزر باید دارای یک دستگاه محافظ جداگانه باشند.

۱۴. از یک پریز برای روشن کردن هم‌ زمان چند وسیله ی برقی استفاده نکنید.

۱۵. این وسیله برقی را هرگز به مدت طولانی با در بسته،خاموش نگذارید. اینگونه لوازم برقی را همیشه طوری انبار کنید که در آن کمی نیمه باز باشد تا هوا در قسمت های داخلی چرخش کند.

۱۶. قسمت های داخلی یخچال و فریزر خود را مرتبا تمیز کنید.

۱۷. یخچال را در معرض مستقیم نور آفتاب و رطوبت قرار ندهید.

۱۸. یخچال ال جی خود را در کنار دستگاه های حرارت زا مثل گاز، شوفاژ و آب گرمکن قرار ندهید.

۱۹. هنگامی که یخچال ال جی خود را خریداری نمودید، پس از اتصال آن به برق بگذارید یخچال چند ساعت به صورت خالی کار کرده تا سرمای داخل آن به میزان کافی برسد.

۲۰. از قرار دادن نوشابه های گازدار در قسمت فریزر خودداری نمایید.

۲۱. بعد از جابجایی یخچال آن را بلافاصله به برق نزنید و حداقل ۳ تا ۴ ساعت صبر کنید و سپس به برق بزنید.

۲۲. سعی کنید محتویات مورد انجماتتان از ظرفیت سرد کنندگی یخچالتان تجاوز نکند. برای جزئیات بیشتر به دفترچه ی راهنمای دستگاه مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

مجموعه ی دیبا سرویس به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در یخچال فریزر ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع یخچال فریزر ال جی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای یخچال فریزر ال جی منزل مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی

خدمات پس از فروش یخچال فریزر ال جی

خدمات پس از فروش یخچال فریزر و یاید بای ساید ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد.

کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و دستگاه ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از لوازم خانگی ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.

نمایندگی مجاز یخچال فریزر ال جی مفتخر است که می تواند با ارائه ی خدمات تعمیر، سرویس و نگهداری انواع تولیدات برند ال جی از جمله یخچال فریزر ال جی و ساید بای ساید ال جی در خدمت شما عزیزان باشد. نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی به صورت شبانه روزی آماده ارائه تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی است. نمایندگی ما روز تعطیلی ندارد و همه روز و در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما مشتریان ارجمند می باشد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩