خانه / نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی :

مایکروفر(مایکروویو)های ال جی در انواع مختلف در بازار به فروش می رسند که دارای کارکردهای متفاوتی هست و بعضی از آنها دارای امکانات ویژه ای مثل پخت ترکیبی،گریل و…می باشد. اما برای تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی باید علاوه بر نکات فنی یک سری نکات ایمنی نیز رعایت شود، چون اشعه مایکروفر بعضا در اثر نشت می تواند خطرناک باشد.

در حال حاضر در بازار سولاردم ال جی یکی از پرفروش ترین محصولات می باشد که تفاوت آن با مایکروفر در این است که اشعه به طور غیر مستقیم به ماده غذایی می رسد و آن را گرم می کند. تیم ما به عنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر و سولاردم ال جی آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. لازم به ذکر است به علت خطرات نشت اشعه مایکروفر و سولاردم کلیه خدماتی که مربوط به لامپ اشعه یا لامپ مگنترون مایکروویو است در کارگاه تعمیرگاه مجاز ال جی انجام می شود.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

در ذیل تعدادی از ایرادهای رایج مایکروفر و علت فنی آنرا به اطلاع شما مشترکین شرکت ال جی می رسانیم.

ایرادهای رایج مایکروفر ال جی و علت فنی آن

۱- علت گرم نکردن مایکروفر(مایکروویو)ال جی :

لامپ مگنترون ایراد دارد،البته ممکن است ایراد از ترانس هایولتاژ نیز باشد.

۲- علت جرقه زدن مایکروفر(مایکروویو)ال جی :

سیستم و مسیر تولید اشعه ایراد دارد و باید بررسی شود.

۳- علت نچرخیدن سینی مایکروفر ال جی :

موتورکف یا کوپل کف ماکروفر ایراد دارد.

۴- علت پریدن فیوز بعد از باز کردن درب یا استارت مایکروفر :

میکروسوئیچ درب ایراد دارد و اتصالی دارد.

۵- علت کار نکردن دکمه ی استارت مایکروفر(مایکروویو)ال جی :

کیت زیر دکمه ها یا میکروسوئیچ ایراد دارد.

۶- علت بلندشدن دود از مایکروفر(مایکروویو) :

ترانس های ولتاژ یا المنت اتصال دارد.

۷- علت خاموش شدن دستگاه مایکروفر ال جی :

ایراد از مسیر ورودی برق مانند تبدیل،دوشاخ یا سیم برق می تواند باشد.در غیر اینصورت ایراد از برد تغذیه یا سیم کشی داخلی می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

نکات ایمنی و نگهداری مایکروویو ال جی

۱. در حالی که مایکروفر ال جی خالی است نگذارید کار کند و آن را روشن نکنید.

۲. اگر در مایکروویو ال جی خراب است یا به سختی بسته می شود، یا لوله های آن خم شده،شکسته یا گشاد شده اند، از آن استفاده نکنید. از نمایندگی های مجاز مایکروفر(مایکروویو) ال جی کمک بگیرید.

۳. چنانچه اتاقک داخل مایکروویو(مایکروفر) ترک خورده و یا در نقطه ای خورده شده است، از آن استفاده نکنید.

۴. برای جلوگیری از اتصالی و جرقه زدن و یا سوختگی در محفظه مایکروفر، از انباشته شدن ذرات غذا جلوگیری کنید و مرتب و کامل مایکروفر را تمیز کنید.

۵. از مایکروویو(مایکروفر)های خانگی برای مصارف تجاری، مثل قهوه خانه یا رستوران، استفاده نکنید.

۶. از داخل کردن اجسام تیز یا سیخ مانند، به سوراخ های چفت(فنری شکل) در، خودداری کنید. اتصالات داخلی کلیدها و مکانیزم اینترلاک در نبایستی دست بخورند.

۷. نگذارید ذرات غذا یا خرده چیزها در داخل محفظه ی مایکروویو، لای آب بندها یا لبه های در، انباشته شوند.

۸. استفاده ی بیش از حد کاغذ آلومینیوم باعث اتصالی، جرقه زدن یا سوختگی در محفظه ی مایکروفر می شود.

۹. کابل مایکروفر را بررسی کنید که زخمی نشده باشد و یا در مجاورت اجسام تیز یا داغ نباشد.

۱۰. از به کار بردن ظروف فلزی، کیسه ی گره خورده یا سیخ، ظروف چینی با لبه های فلزی (رنگ شده یا طور دیگر) یا پیچیدن کامل غذا در کاغذ آلومینیوم (گاهی تکه ی کوچکی لازم است استفاده شود) جدا خودداری کنید.

۱۱. پوشش خارجی مایکروویو را برندارید.

۱۲. وزن و نوع محتویات غذا را بررسی کنید و بر همان اساس ساعت را تنظیم کنید.

۱۳. پختن غذاهای چرب در مایکروویو، می تواند باعث تجمع چربی در پشت حفاظ پلاستیکی و پوشش پلاستیکی جلو مایکروفر(مایکروویو) گردد و این تجمع چربی می تواند باعث جرقه زدن در مایکروفر شود.

۱۴. دفترچه ی راهنمای دستگاه را به خوبی مطالعه نمایید. بیشتر مشکلاتی که برای مایکروفرها پیش می آید در نتیجه عدم بهره برداری صحیح از دستگاه می باشد.

۱۵. از موادی که ممکن است در مایکروفر سبب انفجار شود استفاده ننمائید.

۱۶. از مایکروویوها در هوای آزاد بیرون منزل استفاده ننمائید.

۱۷. هنگامی که بچه ها با مایکروفر کار می کنند حواستان به آنها باشد.

۱۸. از سالم بودن مسیر زمین، سیم برق، چند شاخه و پریز مربوط به مایکروفر مطمئن شوید.

۱۹. ظروف شیشه ای بسته یا پلاستیکی ممکن است در اثر فشار زیاد منفجر شوند.

۲۰. انباشته ی چربی و شیرینی گرم شده و خواهند سوخت.

۲۱. بعد از هر سر ریز غذا حین پخت و پز همیشه باید فورا و کاملا پاک شود.

۲۲. سطح خارجی مایکروفر ال جی را با یک پارچه ی مرطوب یا اسفنج آغشته به کمی مواد پاک کننده تمیز کنید.

۲۳. با قرار دادن مایکروویو ال جی در جای مناسب، از وقوع مشکلات جلوگیری کنید.

۲۴. مایکروویو را در نزدیکی بیش از حد به محل پخت و پز، نزدیک کتری قرار ندهید. این امر، عایق بندی را ضعیف کرده، باعث خوردگی و از کار افتادن مایکروویو می شود.

۲۵. بدنه فلزی با سیم اتصال زمینی را بررسی کنید که اتصال آن برقرار باشد.

۲۶. همیشه سیم های برق را از سطوح داغ و نزدیک اجاق پخت و پز دور نگه دارید.

 

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی

شرکت ال جی به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در مایکروفر ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع مایکروفر ال جی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای مایکروفر ال جی شما مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی

خدمات پس از فروش مایکروفر(مایکروویو) ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد. کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات مایکروفر ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و مایکروفر ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از مایکروفر ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات مایکروفر ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩