خانه / نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی :

ماشین لباسشویی امروزه یکی از لوازم ضروری در منزل به حساب می آید و خرابی یا نبودش می تواند برای بانوان خانه دار مشکلات عدیده ای را ایجاد نماید. امروزه شرکت ال جی با در نظرگرفتن این نیاز حیاتی ماشین لباسشویی های بسیار متنوعی در طرح ها،امکانات و قیمت های متفاوت روانه بازار کرده است.

دستگاههایی که به علت سیم الکترونیکی و مکانیکی پیشرفته نیاز به تعمیرات و نگهداری تخصصی تری دارد. شرکت ما به عنوان نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی مانند تمام قسمت های دیگر خدمتمان در این بخش هم سعی کردیم بهترین سرویس و به موقع ترین سرویس را به شما مشترکین شرکت ال جی ارائه کنیم. توجه داشته باشید به جز در موارد خاص سعی ما بر این است که به هیچ وجه دستگاه از منزل مشتری خارج نشود. تنها قطعات معیوب لباسشویی ال جی توسط تکنسین مربوطه با قطعات اصلی و اورجینال تعویض خواهد شد.

شرکت ما به عنوان خدمات پس از فروش ال جی قصد دارد در مقالات آینده شما مشترکین شرکت را با مشخصات و امکانات لباسشویی های جدید ال جی آشنا نماید و نحوه ی نگهداری و تعمیرات لباسشویی ال جی را نیز تا حدودی برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد.

در ذیل تعدادی از مشکلات رایج ماشین لباسشویی های ال جی و علت آن را برای شما خواهیم گفت.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  

مشکلات رایج ماشین لباسشویی های ال جی و علت آن

۱- علت تخلیه نکردن آب در لباسشویی ال جی :

این ایراد می تواند به چند دلیل باشد، ابتدا ممکن است شلنگ تخلیه کیپ شده باشد یا تاخورده باشد و در موارد حادتر ایراد می تواند از پمپ تخلیه دستگاه نیز باشد.

۲- علت عدم آبگیری لباسشویی ال جی :

این ایراد می تواند دلایل ساده ای مثل بسته بودن شیر آب ورودی یا کیپ بودن شلنگ ورودی داشته باشد ولی در موارد حادتر حتی شیر برقی یا برد الکترونیکی هم می توانند این ایراد را ایجاد نمایند.

۳- علت نچرخیدن دیگ در لباسشویی ال جی :

این ایراد معمولا یا از موتور و متعلقات آن مثل تاخو و…..می باشد یا از طرف برد می باشد که فرمان چرخش نمی دهد.

۴- علت سر و صدای زیاد لباسشویی روی دور خشک کن :

معمولا این ایراد از کمک ها و بلبرینگ ها یا شفت آبکش دیگ می باشد که نیاز به باز شدن دستگاه هست.

۵- علت جمع شدن آب داخل لباسشویی وقت خاموش بودن :

این ایراد فقط از شیر برقی معیوب است و با تعویض شیر برقی مشکل حل می شود.

۶- علت قفل شدن درب لباسشویی ال جی :

معمولا این ایراد از میکروسوئیچ درب می باشد که با تعویض درست می شود ولی و در موارد نادری ممکن است ایراد از برد هم باشد.

۷- علت روشن نشدن دستگاه لباسشویی ال جی :

ابتدا ممکن است ایراد از مسیر ورودی برق مثل تبدیل،پریز،محافظ و یا حتی سیم برق باشد ولی در نهایت ممکن است برد دستگاه معیوب باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  

نکات ایمنی و مراقبت هنگام استفاده از ماشین لباسشویی ال جی

۱. ماشین لباسشویی ال جی خود را به طور مرتب و هر چند سال یک بار سرویس نمایید.

۲. قبل از توقف کامل ماشین لباسشویی ال جی درب آن را باز نکنید.

۳. جهت جلوگیری از شوک الکتریکی از اتصال سیم ارت منزلتان به زمین مطمئن شوید.

۴. به هنگام حرکت دادن ماشین لباسشویی ال جی از دیگران کمک بگیرید. ماشین لباسشویی ها بسیار سنگینند و کمک مختصری می تواند مانع از سر خوردن ماشین لباسشویی شود.

۵. هنگامی که قصد نصب ماشین لباسشویی ال جی در محل مشخصی را دارید، ابتدا به تراز بودن آن توجه کنید. با استفاده از پیچ هایی که زیر ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد، می توان آن را در مکانی ثابت و به دور از رطوبت تراز نمود.

۶. پیش از اقدام به حرکت دادن ماشین لباسشویی ال جی از خشک بودن کف اتاق اطمینان حاصل کنید. یک سطح مرطوب ، اصطکاکی ندارد و کف آغشته به آب صابون بسیار لغزان است.

۷. ماشین لباسشویی ال جی نباید در قسمتی قرار گرفته باشد که در معرض تابش مستقیم نور آفتاب و رطوبت باشد.

۸. هر چند وقت یکبار (بسته به میزان انباشتگی رسوبات) باید ماشین لباسشویی ال جی را خالی ، بدون پودر و لباس به کار انداخت تا همواره تمیز بماند.

۹. هر ماشین لباسشویی دفترچه ی راهنمای مخصوص به خود را دارد. سعی کنید دفترچه ی راهنمای دستگاه را به دقت مطالعه نمایید. شست و شوی صحیح و به کار بردن مقدار مناسب مواد شوینده ، تنها راه نگهداشتن قابلیت سفید کنندگی در حد استاندارد است.

۱۰. در هنگامی که ماشین لباسشویی ال جی در حال انجام عملیات شستشو است ، نباید تایمر برنامه را تغییر دهید ؛ زیرا به آن آسیب وارد خواهد شد. می توانید عملیات را متوقف کرده و ماشین را خاموش و روشن کنید و سپس آن را تغییر دهید.

۱۱. خوب سفید نشدن لباسها نتیجه ی ناکافی بودن پودر شوینده و در هم بودن لباسهاست. سعی کنید لباسهای با پارچه های مشابه را با هم به کار ببرید.

۱۲. سعی کنید از مواد شوینده ی پودری و مایع متناسب با نوع ماشین لباسشویی ال جی خود استفاده کنید، تا کف بر روی آنها باقی نماند و سفیدک نزنند.

۱۳. بعد از اتمام کار ماشین لباسشویی ال جی، درب مخزن را باز بگذارید تا آب و رطوبت آن خشک شود، همچنین می توانید با یک پارچه، لاستیک دور درب را تمیز و خشک نمایید.

۱۴. هنگامی که لباس ها را در داخل ماشین لباسشویی قرار می دهید ، دقت کنید که سکه ها و اشیاء کوچک فلزی دیگر به آسانی در ماشین لباسشویی گیر می کنند و می توانند خرابی زیادی به بار آورند. زیپ های لباس ها را ببندید.

۱۵. هر چند سال یکبار از نمایندگی های مجاز لباسشویی ال جی بخواهید را صحت و سلامت عملکرد پمپ تخلیه را مورد بررسی قرار دهند.

آگاهی از این نکات ایمنی موجب می شود تا شما با استفاده ی صحیح و اصولی از ماشین لباسشویی ال جی خود وقوع ایرادات را به حداقل برسانید.

ماشین لباسشویی یکی از وسایلی است که نحوه ی استفاده از آن و رعایت نکات ایمنی و مراقبت هنگام استفاده از آن موجب می گردد تا علاوه بر شستشوی با کیفیت تر لباس ها و حفظ کارایی دستگاه، به طول عمر ماشین لباسشویی ال جی شما نیز افزوده شود. می توانید در هنگام نصب و راه اندازی از تکنسین نمایندگی مجاز ال جی راهنمایی های لازم را در این مورد دریافت نمایید. البته خواندن با دقت دفترچه ی راهنمای دستگاه را فراموش نکنید.نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی  

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

مجموعه ی دیبا سرویس به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در ماشین لباسشویی ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع ماشین لباسشویی ال جی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای ماشین لباسشویی ال جی منزل مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد.

کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و دستگاه ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از لوازم خانگی ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩