خانه / نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی :

ماشین ظرفشویی از محصولاتی است که تا سالهای پیش مانند یخچال و یا ماشین لباسشویی جزء اقلام ضروری آشپزخانه های ایرانی نبود ولی امروزه با افزایش جمعیت و کمبود وقت و مشغله کاری خانواده ها جزء اقلام ضروری آشپزخانه محسوب می شود.

اصولا ماشین ظرفشویی از نظر سیستم کارکرد بسیار شبیه و نزدیک به ماشین لباسشویی کار می کند و از یک سیستم پیروی می کنند با تفاوت های اندک. تفاوت آنها در این است که در ماشین لباسشویی موتور دیگ دستگاه را به وسیله تسمه می چرخاند ولی در ماشین ظرفشویی موتورهای آب پاش با چرخش آب داغ را روی ظروف پخش می کنند.

شرکت ال جی هم انواع مختلفی از ماشین های ظرفشویی ال جی را روانه بازار کرده است. دستگاه هایی که از نظر امکانات و عملکرد و قیمت و حتی آب مصرفی هم با هم متفاوت هستند و انواع ۱۲ نفره و ۱۴ نفره دارند.

گروه ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی همواره سعی داریم بهترین و سریعترین خدمات ممکن را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید برای تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی خود با شماره های ثابت خدمات پس از فروش ال جی تماس بگیرید. در آینده معرفی و مشخصات مدل های جدید ماشین ظرفشویی های ال جی را در قالب مقاله برای شما مشتریان شرکت ال جی در سایت قرار خواهیم داد.

همچنین در این نوشته و مقالات آینده شما را با تعدادی از ارورها و ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی آشنا خواهیم کرد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

ارورها و ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

۱- علت کثیف شستن ظرف ها در ماشین ظرفشویی :

ایراد ممکن است از مواد شوینده نامناسب و تقلبی باشد،همچنین امکان دارد روی آب پاش های پروانه کیپ باشد و آب نپاشد و در نهایت ممکن است المنت دستگاه آب را به خوبی گرم نکند.

۲- علت ماندن لکه های سفید روی لیوان ها در ظرفشویی :

این ایراد معمولا از مایع براق کننده نامناسب می باشد و معمولا با تعویض مواد شوینده مشکل حل می شود.

۳- علت آب نگرفتن ظرفشویی ال جی :

ایراد احتمالا از آکواستاپ ورودی یا برد الکترونیکی می باشد.

البته در بعضی موارد ممکن است مسیرورودی آب کیپ شده باشد.

۴- علت عدم تخلیه آب در ماشین ظرفشویی :

ابتدا باید مسیر تخلیه چک شود که شلنگ تخلیه کیپ نباشد یا تا نخورده باشد.در غیراینصورت ایراد از پمپ تخلیه می باشد.

۵- علت ماندن و جمع شدن آب کف ماشین ظرفشویی :

ایراد می تواند در اثر درست کارنکردن پمپ تخلیه یعنی عدم تخلیه کامل باشد،بعضی اوقات آکوااستاپ معیوب است و آب قطره قطره در حالت خاموش وارد دستگاه می شود.

۶- علت شروع به کار نکردن در ظرفشویی :

احتمالا میکروسوئیچ  درب خراب است و فرمان به برد نمی دهد.در غیراینصورت ایراد از برد دستگاه می باشد.

۷- علت گیرکردن تایم و جلو نرفتن برنامه در ظرفشویی :

این ایراد می تواند به خاطر ایراد المنت،برد،پمپ تخلیه دستگاه باشد که باعث می شود برنامه روی آن قسمت گیرکند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

نکات ایمنی و نگهداری ماشین ظرفشویی ال جی

۱. قبل از هر چیز دفترچه ی راهنمای ماشین ظرفشویی ال جی را با دقت مطالعه نمایید.

۲. ماشین های ظرفشویی ال جی به خودی خود قابلیت ضدعفونی کردن ظروف را ندارند و احتیاج به یک ماده کمکی دارند، ولی فرایند استرلیزه را انجام نمی دهند. چون برای استرلیزه کردن، باید ظروف به مدت ۱۵ دقیقه در معرض بخار تحت فشار با دمای ۱۲۱ درجه سانتیگراد قرار گیرند. در صورتی که ترموستات حد ایمنی ظرفشویی ها، اجازه بالا رفتن دمای بیش از ۸۰ درجه سانتیگراد را نمی دهد.

۳. نظافت منظم، عمر ماشین ظرفشویی ال جی شما را افزایش داده و مصرف انرژی آن را کاهش می دهد.

۴. از شوینده های معمولی استفاده نکنید. کف تولید شده توسط مایع ظرفشویی معمولی ممکن است تمام محفظه را پر کند و از بالای در ماشین سرریز شود.

۵. ظرف های استیل و نقره را به طور همزمان در ماشین ظرفشویی قرار ندهید، زیرا وجود دو فلز مختلف در محیط مرطوب، باعث خوردگی می شود.

۶. ماشین های ظرفشویی را در ساعت هایی از روز روشن کنید که فشار آب بالا باشد.

۷. سعی کنید از ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی به طور همزمان استفاده نکنید.

۸. اگر آب لوله کشی منطقه، از نوع آب سخت است و املاح زیادی دارد، باید از شوینده بیشتری استفاده کنید.

۹. ظرف های پلاستیکی را در آب چکان پایینی ماشین قرار ندهید. حرارت المنت های کف ماشین، ممکن است باعث تغییر شکل اینگونه ظرف ها شود. البته این اتفاق زمانی رخ می دهد که بخواهید از سیکل خشک کن استفاده کنید.

۱۰. در ماشین های ظرف شویی که دارای مخزن پلیمری هستند می توان از سرکه برای از بین بردن بوی بد داخل دستگاه و از مواد سفید کننده برای تمیزی بیشتر ظروف استفاده کرد. ضمنا این ماشین های ظرفشویی از نوعی پلیمر ضد حریق است که در مقابل آتش سوزی و حرارت مقاوم است.

۱۱. ماشین های ظرفشویی را دور از یخچال قرار دهید، زیرا این دستگاه در هنگام گار حرارت تولید می کند و مصرف انرژی یخچال را بالا می برد.

۱۲. تمام ماشین های ظرفشویی دارای سه برنامه شست و شو هستند : سبک، معمولی و سنگین.  برنامه های اضافی دیگر شامل شست و شوی ظروف چینی/کریستال، قابلمه، خیس کردن، صرفه جویی در انرژی و شست و شوی کوتاه می باشد.

۱۳. از پودر ظرفشویی به اندازه لازم استفاده کنید؛ زیرا ریختن پودر زیاد، هیچ تاثیری در تمیز تر شدن ظروف نخواهد داشت.

۱۴. اگر مشکلی در قسمت دو شاخه ی ماشین ظرفشویی به وجود آمده است ، تا زمان تعویض یا تعمیر دو شاخه از آن استفاده نکنید. زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

۱۵. قبل از روشن کردن ماشین ظرفشویی ال جی خود باید از سختی آب منطقه خود آگاه شوید. برای این کار هم می توانید با سازمان آب منطقه خود تماس بگیرید و هم می توانید با مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی تماس بگیرید.

۱۶. تا حد امکان از ظرفیت کامل ماشین ظرفشویی استفاده کنید. تعداد ظرف ها تغییری در مصرف آب ماشین نمی دهد. پس بهتر است ظرف ها را در طول روز داخل ماشین ظرفشویی خود جمع کنید و سپس یک بار در ساعات غیر اوج مصرف آن را به کار اندازید.

۱۷. در برنامه اقتصادی برای صرفه جویی در مصرف انرژی، دمای شست و شو را به ۵۰ درجه سانتی گراد کاهش داده و مدت زمان شست و شو را افزایش دهید.

۱۸. اگر به هر دلیلی در هنگام کارکرد ماشین ظرفشویی، مایل به خاموش کردن یا حذف برنامه بودید، دکمه روشن/خاموش را بیشتر از ۱ ثانیه فشار دهید تا ماشین ظرفشویی خاموش شود.

۱۹. تا حد امکان از برنامه کوتاه مدت (کم مصرف) استفاده کنید. همچنین اگر ظرف ها را پیش از قرار دادن در دستگاه با یک دستمال تا اندازه ای پاک کنیم، امکان استفاده از برنامه کوتاه بیشتر است.

۲۰. اگر ظرف ها فقط کمی کثیف هستند از یک چرخه شست و شوی سبک استفاده کنید؛ زیرا در این روش به دلیل استفاده کمتر از آب گرم و کاهش زمان کار دستگاه، انرژی کمتری مصرف خواهد شد.

۲۱. استفاده از ماشین ظرفشویی تا حد قابل توجهی مصرف آب خانگی را کاهش می دهد.

۲۲. ماشین ظرفشویی را حتی الامکان در ساعت های اوج مصرف روشن نکنید.

۲۳. ظرف ها را مطابق دستورالعمل تولید کننده در ماشین ظرفشویی قرار دهید، همه ردیف ها را پر کنید تا از آب و انرژی حداکثر استفاده بشود، اما این کار به گونه ای باشد که گردش آب به راحتی صورت گیرد تا ظرف ها کاملا تمیز گردند.

۲۴. ماشین ظرفشویی باید به پریزی وصل شود که دارای سیم ارت باشد. اگر بخواهید ماشین ظرفشویی را داخل کابینت نصب کنید، دو شاخه ی برق آن بعد از نصب باید در دسترس باشد.

۲۵. ماشین ظرفشویی ال جی را در محل شیب دار قرار ندهید و حتما آن را تراز کنید.

از فواید ماشین های ظرفشویی می توان گفت : در شست و شو با دست مواد شوینده به پوست دست شما آسیب می رساند در حالی که در ماشین ظرفشویی دست شما با مواد شوینده هیچ گونه تماسی ندارد. و همچنین در شست و شو با دست میزان استفاده از مایع ظرفشویی بسیار زیاد است در صورتی که در ماشین ظرفشویی میزان مصرف پودر بسیار کم است. در شست و شو با دست، به علت ایستادن زیاد و بی حرکت ماندن خطر بیماری های مانند واریس، آرتروز ستون فقرات و زانو بسیار بالا می رود. در حالی که در شست و شوی ماشینی این احتمال وجود ندارد. همچنین ماشین های ظرفشویی ال جی تا حد قابل توجهی مصرف آب خانگی را کاهش می دهند.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی

شرکت ال جی به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی(LG) به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در ماشین ظرفشویی ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع ماشین ظرفشویی ال جی(LG) می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای ماشین ظرفشویی ال جی شما مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی

خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد. کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و ماشین ظرفشویی ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از ماشین ظرفشویی ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش ماشین ماشین ظرفشویی ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت نامه کتبی دارد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩