خانه / نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی :

جاروبرقی های ال جی امروزه در مدل های مختلف و گوناگون و در قیمت ها و با قدرت های مختلف در بازار عرضه می شود. شرکت ما به عنوان خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی(LG) با دارا بودن جواز از اتحادیه الکترومکانیک تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

همواره سعی و تلاش گروه ما به عنوان نمایندگی تعمیرات و تعمیرگاه مجاز جاروبرقی ال جی بر این بوده که با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات و بهترین تکنسین ها خدمات مناسبی به شما مشترکین شرکت ال جی بدهیم. لازم به ذکر است جهت تعمیرات جاروبرقی ال جی کلیه دستگاهها باید به تعمیرگاه جاروبرقی ال جی واقع در غرب تهران منتقل شود. جهت کاهش هزینه های مشتری و سهولت امر در محدوده ی غرب تهران پیک رایگان جهت حمل جاروبرقی ال جی ارسال می شود.

در زیر به تعدادی از مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی ال جی اشاره می شود که سوال بسیاری از مشترکین شرکت ال جی نیز هست.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

مشکلات رایج در تعمیرات جاروبرقی ال جی

۱- علت صدای زیاد موتور جاروبرقی ال جی :

این مشکل ناشی از خراب یا فرسوده شدن بلبرینگ ها یا پروانه موتور می باشد.

۲- علت بوی سوختگی در جاروبرقی ال جی :

دلیل این ایراد سوختن سیم پیچ یا کلکتور موتور می باشد که معمولا به دلیل مکیدن مایعات از قبیل آب یا کیپ شدن فیلترها است.

۳- دلیل و علت خاموش و روشن شدن جاروبرقی حین کار :

علت فرسوده شدن پلاتین های روی سیم جمع کن و یا حتی ایراد دو شاخه برق ورودی می تواند باشد.

۴- علت عمل نکردن ولوم کم و زیاد :

خرابی قطعات الکترونیکی روی برد نظیر ترایاک،خازن و…..

۵- علت کارنکردن یا ضعیف کار کردن سیم جمع کن جاروبرقی ال جی :

ضعیف شدن فنر یا فرسوده شدن فنر سیم جمع کن.گاهی اوقات هم می تواند کابل از قرقره جداشده باشد یا کابل سیم جمع کن پیچ خورده باشد.

۶- علت خاموش شدن جاروبرقی بلافاصله بعد از روشن شدن :

خراب بودن کلیدoff/on یکی از دلایل می باشد،البته بعضی مواقع خرابی کمیت الکترونیکی هم می تواند علت خرابی باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

نکات ایمنی و نگهداری جاروبرقی ال جی

۱. سرویس مرتب جاروبرقی ال جی نه تنها باعث می شود که همواره در اوج راندمان خودکار کند بلکه کمک خواهد کرد شما جاروبرقی ال جی خود را خوب بشناسید.

۲. دفترچه ی راهنمای دستگاه را به خوبی و با دقت مطالعه نمایید.

۳. حداقل در یک سال، دو بار فیلتر کیسه را بشویید یا تعویض نمایید.

۴. در صورتی که می خواهید به مدت طولانی از جاروبرقی ال جی استفاده کنید، حتما هر ۱۵ دقیقه دستگاه را خاموش کنید تا استراحت کند و به موتور آن بیش از حد فشار نیاید.

۵. هرگز جاروبرقی را در حالی که به برق وصل است رها نکنید. حتی اگر کلید آن هم خاموش باشد.

۶. انباشتگی جرم در محفظه ی فن غالبا ناشی از مکش فرشهای مرطوب است. می تواند روی قسمت عقب پروانه پدید آید و مانند ترمز عمل کند. پروانه را بیرون آورده، آن را به همراه محفظه ی آن تمیز کنید. چنانچه این اشکال سریعا برطرف نشود ممکن است به موتور آسیب برساند. این نوع جاروبرقی ال جی را در شرایط مرطوب یا بلافاصله پس از شامپو کشیدن به فرش به کار نبرید.

۷. بسیاری از عیوب مستقیما ناشی از عوض نکردن به موقع و مرتب پاکتها و فیلترها و یا استفاده از انواع نامرغوب آنهاست. انتخاب پاکت نامرغوب در نهایت منجر به تعویض کل موتور که هزینه ی گزافی نیز دارد خواهد گردید.

۸. دقت کنید که لوله های جاروبرقی دچار گرفتگی نشده باشند. زیرا به طور مستقیم به موتور فشار می آورد.

۹. حواستان باشد وسایل فلزی نوک تیز و برنده و یا ته سیگار روشن و آشغال های مرطوب وارد دستگاه شود، چون امکان دارد که به موتور ضربه بزنند.

۱۰. قبل از استفاده از جاروبرقی ال جی از سالم بودن دو شاخه برق اطمینان حاصل نمایید.

۱۱. قبل از جارو کردن، اشیاء و دستمال کاغذی را جمع آوری کنید تا سبب گرفتگی لوله نشود.

۱۲. هرگز کلید جاروبرقی ال جی را با پا روشن و خاموش نکنید.

۱۳. قبل از پر شدن کامل کیسه ی جاروبرقی آن را تخلیه یا تعویض کنید.

۱۴. از روغن های معدنی برای نرم کردن قسمت های پلاستیکی قالب ریزی شده استفاده نکنید، زیرا ساختار پلاستیک را خراب می کنند.

۱۵. به هنگام جمع آوری سیم رابط، آن را به آرامی با کنترل حرکت دست به جای خود برگردانید.

۱۶. به هنگام بیرون آوردن سیم رابط از روی قرقره ی سیم جمع کن، حواستان باشد سیم رابط تحت کشش قرار نگیرد، زیرا سبب قطع اتصال سیم رابط می شود.

۱۷. قبل از باز و بسته کردن جاروبرقی ال جی دوشاخه ی سیم رابط را به طور کامل از پریز برق بیرون بیاورید.

۱۸. هنگام جمع کردن سیم رابط ، آن را به آرامی با کنترل حرکت دست به جای خود برگردانید.

۱۹. قطعات پلاستیکی جاروبرقی را هرگز در معرض حرارت قرار ندهید.

۲۰. حواستان باشد که چه قسمتی از فضا را می خواهید جارو کنید و میزان آشغال ها چه حد است و جاروبرقی را بر روی درجه مکش مناسب قرار دهید.

۲۱. قبل از خارج کردن از پریز حتما جاروبرقی را خاموش کنید.

۲۲. در زمانی که از جاروبرقی استفاده نمی کنید آن را خوب و مرتب جمع کرده و در جای مناسب نگه دارید.

 

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی

شرکت ال جی به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در جاروبرقی ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع جاروبرقی ال جی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای جاروبرقی ال جی شما مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی

خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد. کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات جاروبرقی ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و جاروبرقی ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از جاروبرقی ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش جاروبرقی ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩