خانه / نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

خدمات قابل ارائه در نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی :

خدمات پس از فروش ال جی در این قسمت گروهی از بهترین و متخصص ترین تکنسین های تعمیرات تلویزیون ال سی دی(LCD) و ال ای دی ال جی(LED) را در اختیار دارد. تلویزیون های ال جی در سال های اخیر با سرعت زیادی پیشرفت داشته و در عرض چند سال مدل های جدید بسیاری به بازار ارائه شد که بعدها در قالب مقاله به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

از جمله می توان به تلویزیون های منحنی(OLED) یا ۴K اشاره کرد که در نوع خود بسیار پیچیده اند و این یعنی تعمیرات آنها هم سخت تر است و نیاز به تکنسین های ماهرتری هست.

در هر صورت ما به عنوان نمایندگی مجاز و تعمیرگاه مجاز تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی با داشتن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مناسب اعم از کادر فنی مجرب،قطعات اورجینال کره ای،ابزار کار مناسب و در نهایت محیط کارگاهی بسیار مجهز آماده سرویس دهی به شما مشترکین شرکت ال جی می باشیم. لازم به ذکر است برای تعمیرات ال ای دی ال جی(LED) گاهی نیاز هست دستگاه به کارگاه شرکت حمل شود و گاهی هم ایراد در منزل مشتری توسط تکنسین قابل حل است.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

در ذیل تعدادی از ایرادات رایج در تلویزیون های ال جی را ذکر می نماییم.

ایرادات رایج در تلویزیون های ال جی

۱- تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد 

این ایراد از سوختن تعدادی از بک لایت ها یا آبخوردگی و خرابی پنل باشد.

۲- تلویزیون تصویر دارد ولی صدا ندارد

ایراد می تواند از بلندگوهای دستگاه یا در نهایت بردمین(اصلی)باشد.

۳- تصویر تلویزیون پرش دارد

اگر تلویزیون بع آنتن وصل باشد ایراد از آنتن است و در غیر این صورت ایراد از پنل تلویزیون می تواند باشد.

۴- تلوزیون خاموش و روشن می شود

این ایراد به برد پاور یا تغذیه برمی گردد و با تعمیر این برد دستگاه درست می شود.

۵- تلویزیون کلا خاموش شده و هیچ عملی ندارد

ابتدا مسیر برق ورودی اعم از تبدیل برق وسیم ورودی و محافظ را چک بفرمائید.اگر سالم بود یکی از دو برد اصلی یا تغذیه آسیب دیده است.

۶- افتادن خطوط افقی و عمودی روی تصویر

این ایراد مربوط به پنل می باشد که احتمالا در اثر آبخوردگی یا ضربه ایجاد شده است و احتمال درست شدن آن پنجاه درصد می باشد.

۷- تاریک شدن قسمتی از تصویر

این ایراد هم می تواند از پنل و هم از بک لایت ها باشد ولی احتمالا با تعویض بک لایت مشکل حل می شود.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نکات ایمنی و نگهداری تلویزیون های ال جی

۱. کودکان را از بازی کردن با تلویزیون ال جی، ویدئو و دیگر وسایل برقی دور نگه دارید.

۲. دستور العمل های سازنده و دفترچه ی راهنمای تلویزیون ال سی دی و ال ای دی ال جی را به دقت مطالعه کرده و متوجه شوید.

۳. پایه ی مناسبی (مورد تایید سازنده) برای تلویزیون ال سی دی و ال ای دی ال جی خود استفاده کنید.

۴. تلویزیون ال سی دی و ال ای دی ال جی خود را در حالت روشن (ON) و بدون حضور کسی رها نکنید. مگر اینکه در مورد ایمن بودن آن مطمئن باشید.

۵. اینگونه لوازم را روی پایه های موقتی و نامطمئن قرار ندهید. تلویزیون ها و لوازم صوتی سنگینند و به راحتی صدمه می بینند. همچنین احتمال دارد زخمی شوند.

۶. راه عبور هوا (به صورت کرکره ای یا شیشه ای) روی وسیله را با پرده، روکش یا چیزهای دیگر مسدود نکنید.

۷. از وارد کردن ضربه به تلویزیون ال ای دی و ال سی دی ال جی خود خوداری نمایید.

۸. مواظب قابها و درهای شیشه ای روی لوازم صوتی ظریف و حساس باشید، زیرا بسیار آسیب پذیرند.

۹. مسیر مناسبی برای کابلها فراهم آورید تا از کشیده شدن یا پیچ و گره خوردن آنها جلوگیری شود.

۱۰. به هنگام رعد و برق دو شاخه را از برق بکشید.

۱۱. از برخورد اجسام سخت به صفحه تلویزیون ال سی دی و ال ای دی ال جی خورداری کنید.

۱۲. مکان استقرار تلویزیون ال جی، بایستی از دور از نور مستقیم آفتاب بوده و نباید در معرض رطوبت باشد.

۱۳. به محض ریختن آب و یا هر گونه مایع دیگر بر روی تلویزیون ال جی خود آن را سریعاً پاک کنید.

۱۴. از محافظ برق جهت جلوگیری از نوسانات برق استفاده کنید.

۱۵. تلویزیون ال جی را با دستمال خیس تمیز نکنید و با دستمال های مخصوص و مایع پاک کننده ی نمایشگرهای LED و LCD که برای سطوح شیشه و ال سی دی و ال ای دی طراحی شده اند پاک کنید.

۱۶. توجه کنید که فیوز با جریان نامی مناسبی استفاده می کنید.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

مجموعه ی دیبا سرویس به عنوان یکی از تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی (LED) و ال سی دی (LCD) ال جی به شما این آگاهی را می دهد که اکثر ایراداتی که در تلویزیون ال جی به وجود می آید ، به دلیل استفاده ی نا صحیح و رعایت نکردن استانداردها و همچنین عدم سرویس به موقع تلویزیون ال سی دی و ال ای دی ال جی می باشد. البته پیدایش مشکلات و ایرادات احتمالی بسیار بدیهی است و ممکن است برای تمامی لوازم های خانگی برقی ال جی به هر دلیلی به وجود بیاید. اما تاکید شرکت ال جی بر این است که مصرف کنندگان در نحوه ی استفاده از لوازم خانگی ال جی نیز نهایت دقت خود را داشته باشند؛ زیرا نگهداری یک محصول به مراتب از خریداری آن مهم تر است. اگر برای تلویزیون ال جی منزل مشکلی به وجود آمد؛ بهترین اقدام استفاده از خدمات مرکزی ال جی است که برای تعمیر و رفع ایراد های به وجود امده دارای دانش فنی و تجربه های لازم هستند.

 

خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی

خدمات پس از فروش تلویزیون ال سی دی(LCD) و ال ای دی(LED) ال جی به شما این تعهد را می دهد که در تمامی خدمات لوازم خانگی ال جی قطعات یدکی،لوازم جانبی و لوازم نگهداری اصل ال جی مورد استفاده قرار گیرد. مشروط بر اینکه از این دستگاه طبق دستورالعمل های مندرج،در دفترچه ی راهنمای ال جی استفاده شده باشد.

کلیه ی مراحل نصب و راه اندازی و تعمیرات ال جی، توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات پس از فروش ال جی ، انجام شده باشد و دستگاه ال جی شما توسط افراد دیگری دستکاری نشده باشد. نصب،راه اندازی و آموزش استفاده از لوازم خانگی ال جی برای شما به صورت رایگان انجام می گیرد.

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید. کلیه ی خدمات پس از فروش تلویزیون ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی

آدرس نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در شمال تهران : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶  تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در غرب تهران : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹  تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی در جنوب تهران : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹  تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩