خانه / تماس با ما

تماس با ما

جهت تماس با ما ، با شماره هاي زير تماس بگيريد:

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در شمال تهران : تجریش  ۲۲۷۲۶۹۶۱ _ ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در غرب تهران : ستارخان  ۴۴۲۹۱۲۵۹ _ ۴۴۲۹۱۲۲۴

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در جنوب تهران : امین حضور  ۳۳۴۴۴۲۲۹ _ ۳۳۴۴۴۲۱۹

تماس با ما

ویژگی های تعمیرگاه مجاز و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی 

  1. سرعت و دقت در انجام تعمیرات لوازم خانگی ال جی
  2. سرویس در محل و عدم نیاز به جا به جایی دستگاه و صرفه جویی در زمان و هزینه ی ناشی از حمل و نقل
  3. امکان سرویس دهی به مناطق مختلف در استان تهران
  4. شرکت ال جی ارائه دهنده ی ضمانت برای قطعات تعویض شده
  5. بررسی کارشناسانه برای شناسایی علت به وجود آمدن مشکل به همراه تست دقیق قطعات معیوب و تحلیل میزان خرابی
  6. امکان برخورداری از سرویس در هر ساعت از شبانه روز
  7. عدم نیاز به جا به جایی دستگاه و صرفه جویی در زمان و هزینه ی ناشی از حمل و نقل
  8. در صورتی که قطعه ای از دستگاه شما دچار خرابی شدید شده باشد و قابل تعمیر نباشد، امکان تعویض آن با قطعه ی ارجینال، مرغوب و با کیفیت ممکن می باشد.
  9. تعمیرات محصولات ال جی در منزل(LG) یا در محل کار شما انجام می پذیرد و تنها در برخی شرایط ویژه لازم است که دستگاه را به تعمیرگاه ال جی منتقل نمایید.
  10. رفع تمامی مشکلات دستگاه های ال جی شما توسط کارشناسان فنی با تجربه و آموزش دیده

شرکت ال جی مفتخر است که می تواند با ارائه ی خدمات تعمیر،سرویس و نگهداری انواع تولیدات برند ال جی در خدمت شما عزیزان باشد. به طور کلی در صورت استفاده درست از دستگاه ال جی خود و عدم وقوع خرابی بر اثر نوسانات برق، لازم نیست که نگران ایجاد مشکلی در نحوه ی کارکرد لوازم خانگی ال جی خود باشید. اما در صورتی که مشکلی جدی برای دستگاه شما ایجاد شد، توصیه می کنیم که از دستکاری آن بپرهیزید و به راحتی و تنها از طریق یک تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ال جی می توانید از خدمات لازم بهره مند شوید. تعمیرات ال جی در محل و منزل شما انجام می شود و خدمات و قطعات با کیفیت و با ضمانت نامه می باشد.

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ال جی با بهره گیری از بهترین کارشناسان فنی که در این حوزه ی کاری تخصص لازم را دارند و آموزش دیده اند، سعی دارد تا خدماتی رضایت بخش را به متقاضیان ارائه دهد.

 

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید.

 

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران

شرکت ما در سه شعبه ی شمال تهران ، جنوب تهران و غرب تهران آماده سرویس دهی و خدمات رسانی می باشد. شما مشترکین شرکت ال جی می توانید برای دریافت خدمات از نمایندگی های مجاز ال جی (LG) با هر کدام از شماره های ثابت شرکت تماس حاصل فرمایید تا در کمتر از ۲ ساعت تکنسین مربوط در محل شما حضور یابد.

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران شعبه ۱ : تجریش – خیابان فنا خسرو – خیابان اسدالهی – بن بست شبنم – پلاک ۶ تلفن : (۱۰ خط ویژه) ۲۲۷۱۷۷۹۶

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران شعبه ۲ : ستارخان – خیابان کاشانی پور – مجتمع توحید – طبقه اول – پلاک ۱۷۹ تلفن : ۴۴۲۹۱۲۲۴ – ۴۴۲۹۱۲۵۹

آدرس نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران شعبه ۳ : خیابان ری – سه راه امین حضور – کوچه میر مطهری – پاساژ امام جواد – طبقه ۲- -پلاک ۱۹ تلفن : ۳۳۵۰۵۳۸۵ – ۳۳۵۱۴۴۶۰

تلفن انتقادات و پیشنهادات : ٠٩١٢٩٤٩٣٥٢٩