خانه / تفاوت و فرق سولاردم و ماکروفر ال جی

تفاوت و فرق سولاردم و ماکروفر ال جی

در اینجا به مقایسه مایکروفر ال جی و سولاردم ال جی و تفاوت و فرق سولاردم و ماکروفر ال جی می پردازیم :

مایکروفر ال جی و سولاردم ال جی هر دو با اشعه کار می کنند و در مدت زمان کمتری نسبت به اجاق گاز غذا را می پزند. علت استفاده از مایکروفر ال جی و سولاردم ال جی، تخریب کم تر ریز مغذی های مواد غذایی است.

مزیت مایکروفر ال جی و سولاردم ال جی این است که : می توانید یک برنامه پخت غذا به آن بدهید تا غذای شما آماده شود. مایکروفر می تواند با امواج الکترومغناطیسی و با سرعت بالایی باعث به جریان افتادن مولکول های آب موجود در مواد غذایی بشود و با گرم کردن سریع ، غذا را در مدت کوتاهی می پزد و یا گرم می کند. قدرت نفوذ امواج الکترومغناطیسی به تمام سطح غذا یکسان نیست، برای پختن و گرم کردن غذا باید هر چند دقیقه یک بار غذا را زیر و رو کنید.

تفاوت و فرق سولاردم و ماکروفر ال جی

سولاردم های ال جی

۱. در سولاردم ال جی علاوه بر امواج الکترومغناطیسی از لامپ هالوژنی هم استفاده می شود.

۲. فر سولاردم ال جی مجهز به پخت نوری می باشد.

۳. در واقع سولاردم ال جی ، تمام ویژگی های مایکروفر(مایکروویو) ال جی را دارد ولی علاوه بر این می تواند : غذا را هم از پایین گریل هم بکند.

۴. سولاردم ال جی مجهز به سیستم مگاهیتینگ(گریل از بالا و پایین) می باشد که مواد غذایی از علاوه بر بالا از پایین نیز به طور همزمان گریل می کند.

۵. سولاردم ها می تواند غذا را تا ۴ برابر سرعت اجاق گاز های معمولی بپزد و برای شما آماده کند.

۶. در سولاردم های ال جی غذا با سرعت و کیفیت بیشتری پخته می شود و برای سلامتی بهتر است.

۷. در واقع سولاردم ال جی غذا را خوب می پزد و استفاده از آن بسیار آسان است .

۸. سولاردم ال جی کوچک است و برای غذاهای خانوادگی به اندازه کافی بزرگ نیست.

۹. گزینه کانوکشن در تمام سولاردام‌ها وجود دارد که می‌تواند غذا را با ۴ برابر سرعت اجاق‌های معمولی درست کند.

۱۰. غذا را با حفظ طعم و مزه غذایی که روی اجاق گاز ال جی پخته می‌شود برای شما آماده کند.

۱۱. در واقع سولاردم های ال جی سرعت، کیفیت و طعم و ویژگی‌های ظاهری و باطنی پخت و پزتان را افزایش دهید.

۱۲. گرمای لامپ هالوژنی موجود در سولاردم ال جی می تواند قدرت پخت بهتر غذا را تا حدی بالا ببرد و به سرخ شدن آن کمک کند.

۱۳. سولاردم ال جی مجهز به هیتر ذغالی(Charcoal Heater) می باشد.

۱۴. دمای پخت در مایکروفر بسیار کوتاهتر از اجاق گاز معمولی است. میزان گرما بستگی به رطوبت و حجم و شکل و غذای حاضر دارد. ممکن است در غذاها قسمت هایی پخته شود و قسمت هایی از آن نپخته بماند.

۱۵. تمام سولاردم های ال جی دارای پخت با ۵ روش(گریل،مایکرو،کانوکشن،پخت با بخار،پخت ترکیبی) هستند.

تفاوت و فرق سولاردم و ماکروفر ال جی

نتیجه گیری کلی این که :

در سولاردم های ال جی علاوه بر امواج الکترومغناطیسی از لامپ هالوژنی هم استفاده می شود. که گرمای لامپ هالوژنی موجود در سولاردم ال جی می تواند قدرت پخت بهتر غذا را تا حدی بالا ببرد و به سرخ شدن آن کمک کند. در واقع سولاردم های ال جی ، تمام ویژگی های مایکروفر(مایکروویو) ال جی را دارند ولی علاوه بر این می توانند غذا را هم از پایین گریل هم بکند. گزینه کانوکشن که در تمام سولاردام‌ها وجود دارد که می‌تواند غذا را با ۴ برابر سرعت اجاق‌های معمولی درست کند. سولاردام های ال جی با فناوری پخت نوری پختی سالم و خوش طعم را برای شما فراهم می‌آورد.

شما می توانید با مقایسه امکانات هرکدام و کاربرد استفاده آن بهترین را انتخاب نمایید. همچنین شما می توانید در قسمت کاتالوگ محصولات ال جی هر کدام از مایکروویو های ال جی و سولاردم های ال جی را مطالعه و مقایسه نمایید. برای شما امکان مقایسه مدل های مختلف مایکروفر ال جی و سولاردم ال جی جهت خرید محصولات ال جی وجود دارد.

 

نمایندگی تعمیرات مایکروویو ال جی

شما عزیزان می توانید جهت تعمیرات لوازم خانگی ال جی خود با دیبا سرویس بعنوان نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ال جی ، نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی ، نمایندگی تعمیرات مایکروفر(مایکروویو) ال جی ، نمایندگی مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی ال جی و ال سی دی ال جی ، نمایندگی تعمیرات جاروبرقی ال جی ، نمایندگی تعمیرات کولر گازی ال جی ، نمایندگی تعمیرات اجاق گاز ال جی و … تماس حاصل فرمایید.

کلیه ی خدمات پس از فروش مایکروفر ال جی انجام شده ۶ ماه ضمانت کتبی دارد.